Nerde Yiyelim | Arar | Bulur|Keşfeder |Yayınlar

Hakkımızda

Hakkımızda

NERDEYİYELİM.COM

Restaurant ve Mekanları Arar , Bulur , Keşfeder ve Yayınlar. 

Nerdeyiyelim.com da yayınlanan bütün mekanlar özenle seçilir.

Nerdeyiyelim.com Sadece DOĞRU MEKANLARI yayınlar.. Mekanlara Yeni Müşteriler Bulur

 

NerdeYiyelim.Com  EKİBİ OLARAK,

Hedefimiz;
Günümüz dünyasında insanların hareketli yaşam tarzında, mobil yaşam ve turist olarak gittikleri yerlerdeki yemek yeme-içme konusunda kararsız kaldıklarında veya mekân keşfetmek istediklerinde onlara doğru bilgiler eşliğinde rehberlik etmektir.

Sitemize kayıt ettiğimiz mekânların da kaliteli hizmet veren , Lezzet odaklı Yerler olmasına büyük özen gösteriyoruz. Ayrıca  Bölgelerden , Her Kategoriden Maximum 3 Restaurant Yayınlamaktayız. Amacımız Her Bölgeden En iyileri yayınlamaktır.

Bu amaçla sitemize kayıt ettiğimiz mekânların önce denetlemelerini yaparak, gerekli olan en kaliteli şekilde tanıtımını gerçekleştrimekteyiz, tanıtımın önemli yanlarından biri olan tasarım aşamalarını büyük titizlikle sorunsuz ve kaliteli bir şekilde ele alarak mekânların ve Restaruantların en kaliteli şekilde tanıtımını gerçekleştirmek temel  hedefimizdir.

Müşterilerimize büyük önem veriyoruz.
Tanıtımını yapacağımız Mekan ve Firmalara verdiğimiz hizmetin en iyi ve en yararlı olmasına büyük gayret göstermekteyiz. Bunu yaparken de, asla kaliteli işten taviz vermediğimizi  belirtmek isteriz.

Saygılarımızla