Restaurant Gezgini - https://nerdeyiyelim.com
info@nerdeyiyelim.com
Mekan Öner

Restaurant Gezgini

Hakkında / İlgi Alanları

Henüz Restaurant Gezgini adlı üyemiz kendisi hakkında bilgi girmemiştir.

Resimleri Tüm Resimleri

Takipçileri Tüm Takipçileri

Üyemizin hiç arkadaşı bulunmuyor.

Yorumları Tüm Yorumları

Restaurant Gezgini

Restaurant Gezgini 03-04-2017 18:10:58

Gümüşlük Bodrumun şirin bir bölgesi, Küçük bir sahili var ama Taze balıklarla dolu restaurantları ile meşhur. Bodrumda Rakı Balık Dendiğinde ilk akla gelen adres. Evet biraz pahalı deniyor. Aslında o manzara ve ambiansın bedeli pahalı olarak nitelindirilmemeli. Balıklar taptaze, canlı canlı hemde. Okyanus Restaurant Yılların Mekanı, Yaz Kış Açık , Aradığınız envayii çeşit balıklar mevcut. Ancaak bir mezeleri varki, hani Izagara Balık öncesi Tam bir lezzet odağı hepsi. Hem taze hemde usulune göre yapılmış. Bazen olur ya Adı var tadı yok denir ya. Buradaki mezelerin hem adı hemde tadı çok güzel. Köpoğluyu tam anlamında kıvamında yapıyorlar, Kalamar , ve deniz mahsulleri salatları tam ağzıma göreydi, Peyniri dahi özenle seçmişler, Mevsimine göre ot kavurmaları var .Şifa kaynağı aynı zamanda. Bodrumda birçok ot ( ege Otu) doğadan dağlardan toplanıyor. Meze olarak sundukları otlar çoğu doğadan toplama. Tabi mezeler ve muhabbeti bölen Balık ızgara , İçinde sulu ve Müthiş pişmiş balık. Her ustanın harcı değil Deniz Balığını Pişirmek.Tabi işte o Muhteşem Izgara Balık geliyor masanıza, Hem muhabbet, hem muhteşem manzara, denizin kenarındasınız zaten. Bence Gümüşlüğe gidince gitmeniz gereken bir mekan Okyanus Restaurant. İşletmecisi Yöreden, Kendi yerini işletiyor. Cihankir AYDIN , Beraber çalıştığı yol arkadaş Savaş ve Diğer çalışanları ile güzel bir ekip oluşturmuşlar. Samimi bir ortam. Kaliteli Balık , Lezzetli Mezeler Birde Gümüşlükte. Gidenlere afiyet olsun. Not: Yazın yer kalmıyor. Gitmeden önce aramanızı tavsiye ederim. Görüşlerinizi bizimle paylaşmanız dileği ile..

Restaurant Gezgini

Restaurant Gezgini 24-03-2017 11:02:06

Bitez sahilde, yerli halk tarafından adıyla Bitez Yalıda, Hani şarkılara konu olmuş Bitez Yalısındai Halilim şarksındaki gibi. Muhteşem bir koy ve Sahili Bitez. Newseason yıllardır aynı yerde. Bodrumda bilmeyen neredeyse yok gibi. Kahvatı ( Tembel Kahvaltısı) Brunch konusunda yıllarını vermişler. Gerşekten menüsü çok zengin. ve öğleden sonraya kadar masadan kalkmak mümkün değil. Boşuna marka olmamışlar. Her şeyi titizlikle yapıyorlar. Mehmet Cura ile Özdeşleşmiş Newesaesaon Restaruant ve Brunch. Tap taptaze malzemelerden. Sanki kadınlar günü gibi Döktürmüşler de döktürmüşler. Aslında çok uzatmak istemiyorum o lezzetli kahvaltıyı kendin alıyorsun. Sucuk şiş ve ızgaralar, ekmek kızartmasını kendin yapıyorsun. sanki evde gibirin. Ayrıca Akşam Yemeğini Sahilde denize sıfır yapabileceğin bir mekan. Yaz kış açık. Romantik Bir akşam Yemeği ,İş Yemeği, Rakı Balık , Izgara Aile Yemeği gibi birçok sebeple gidebilirsiniz. Akdeniz mezeleri bayağı iyi, Fiyatları da Makul. Pedesa testi Kebabı ve Taze Balık ve Deniz ürünleri ve ambians müthiş. Karşılama , Hizmet çok başarılı ve samimi. Yazın kendine ait plajı da var. Şemsiye ve Şejlong ücretsiz. Sadece yeme içme yeterli. Aradık , Bulduk Keşfettik, Yayınladık. Nerdeyiyelim.com Bodrumda Gezmeye devam Ben Restaruant Gezgini.

Restaurant Gezgini

Restaurant Gezgini 24-03-2017 10:50:53

Bodrumda Bitezde diye bilinse de , Gümbet ile Bitez Arasında Eski Alman Hastanesinin Acili nin Karşısında. Sanki tam yeri. Tedavi merkezi gibi.
Balıkları taze ve günlük, Kilo kilo alıp pişirtip bol bol yenebiliyor. Ayrıca mekan daha önceden Bodrum Merkezde Balıkçılar Çarşısındaki Meyhanelerin içindeymiş. Hakan Bayraktar Ustamızın eli çok maharetli. Mezeleri de var ister rakı balığı mezelerle Kalabalık'ta yap ister pişirsinler evine götür.
Tam bizim tabirimize tek tek yapılacak yer. Eve girmeden taze mezelerden 2 tane taze balık ve yanında 2 duble rakı. Tam yeri.
Evde Balık Kokusuna SOn veriyorlar İyi bir hizmet aslında. Ben gittiğimde balıklar yeni gelmişti.
Lezzetli menüsü ve sıcak kanlı Ahçısı ve çalışanları ile bir bütün oluşturmuşlar. Hepsini yüzü gülüyor. SImsacaık lezzetli bir yer. Eve servisleri de var.
Aradık , Bulduk , Keşfettik , Yayınladık. Nerdeyiyelim.com Ben Restaurant Gezgini. Bu Ay Bodruma Geziye devam..

  • Bodrum, Muğla

Acemi Gezgin